+48 501 311 138 biuro@wdf.com.pl
wdf.com.pl

Od początku działalności zyskaliśmy zaufanie ponad
10 000 klientów, którym pomagaliśmy podejmować ważne decyzje finansowe i ubezpieczeniowe

JAK DZIAŁAMY ?

Podstawą naszego działania jest dialog, który pozawala zrozumieć potrzeby i realne możliwości osób, którym doradzamy. Od tego zaczynamy współpracę z klientem – zwykła rozmowa o planach, marzeniach i potrzebach. Mając na uwadze naszą najlepszą wiedzę z jednej strony i możliwości klienta z drugiej, podpowiadamy w jaki sposób skutecznie realizować swoje cele.

Konstruując propozycje dbamy o to, aby nasza oferta była prosta, łatwa do zrozumienia i umożliwiająca w przyszłości znaczące modyfikacje. Zazwyczaj unikamy nowinek inwestycyjnych i chwilowych fascynacji rynku przedkładając nad nie sprawdzone i łatwo weryfikowalne rozwiązania.

Standardowy model obsługi klienta składa się z trzech prostych kroków:

Otwarta rozmowa

Porozmawiajmy o tym jakie masz cele, marzenia i możliwości. W ramach rozmowy możesz zlecić nam „audyt finansów osobistych”, to znaczy analizę umów jakie posiadasz pod kontem określenia czy za ich pomocą skutecznie realizujesz swoje cele lub czy można to zrobić korzystniej np taniej.

  Plan Finansowy

  Na podstawie rozmowy i ewentualnego audytu finansów osobistych proponujemy drogę do realizacji Twoich zamierzeń. Istotą tego działania jest dobór odpowiednich produktów i zachowań finansowych które przybliżają realizację celów.

  Serwis posprzedażowy

  Ponad 20 lat doświadczenia przekonuje nas, że sukces zależy nie tyle od dobrego planowania, co od szybkiej reakcji na zachodzące zmiany w naszym życiu.
  Dlatego okresowa analiza aktualnej sytuacji i ewentualne modyfikacje Planu Finansowego to najistotniejszy element naszego modelu obsługi klienta.

  Kontakt

  biuro@wdf.com.pl

  +48 501 311 138

  Wiosenna 30A, 60-592 Poznań

  Napisz do nas