+48 501 311 138 biuro@wdf.com.pl
wdf.com.pl

Od początku działalności zyskaliśmy zaufanie ponad 10 000 klientów, którym pomagaliśmy podejmować ważne decyzje finansowe i ubezpieczeniowe

OFERTA PRODUKTOWA

Mnogość dostępnych produktów finansowych, polityka sprzedażowa wielkich korporacji czy zmienna sytuacja na rynku finansowym utrudnia dobór odpowiednich rozwiązań „na własną rękę”. Wydaje się rozsądnym, aby przynajmniej w kluczowych obszarach, zdobyć się na wysiłek i skorzystać z usług niezależnego doradcy czy pośrednika finansowego.

Z drugiej strony z uwagi tempo i zakres zachodzących na rynku zmian nawet profesjonalnym doradcom uniemożliwia bycie na bieżąco. Aby rozwiązać ten problem Wielkopolski Dom FInansowy działa inaczej niż większa część rynku. Specjaliści naszej firmy okresowo dokonują przeglądu dostępnych produktów i w uzasadnionych przypadkach rekomendują zmianę w katalogu produktowym oferowanym naszym klientom.

Dzięki takiemu modelowi kształtowania oferty produktowej, nasi współpracownicy mogą być zawsze na bieżąco z wiedzą oraz dysponują jakościowo najlepszą ofertą dostępną na rynku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

W ciągu życia zawieramy średnio 100 różnych umów finansowych. Niektóre z podpisanych umów nie rodzą długoletnich lub kosztownych skutków. Np konto bankowe czy karta kredytowa. Inne np kredyt hipoteczny czy niektóre produkty inwestycyjne mogą mieć bezpośredni i długoletni wpływ na komfort życia oraz bezpieczeństwo materialne – klienta i jego bliskich. Z uwagi na ten fakt uważamy że pośrednictwo finansowe to zawód o istotnej roli społecznej do którego wykonywania potrzebne są szczególne predyspozycje.

Współpracownicy Wielkopolskiego Domu Finansowego to ludzie w różnym wieku, wywodzący się z różnych środowisk i wnoszące do zawodu różne doświadczenia.

Wszystkich łączy jednak wspólna idea, przedsiębiorczość, odpowiedzialność oraz „apetyt” na rozwój osobisty.

W trakcie współpracy systematycznie wdrażamy się do zawodu. Poznajemy produkty, zagadnienia zawiązane z rynkiem finansowym oraz poszerzamy horyzonty dróg rozwoju osobistego. Pracując z nami zaczynasz świadomie podejmować decyzję do do swojej przyszłości, a co najważniejsze – wiesz jak pomagać innym.

Kontakt

biuro@wdf.com.pl

+48 501 311 138

Wiosenna 30A, 60-592 Poznań

Napisz do nas